סקירה מעודכנת של מאמרים מהספרות המדעית העולמית בשיתוף עם החטיבה הישראלית של הארגון הבינלאומי למחקר דנטלי IADR
  

קורסים, סדנאות וימי עיון

אוקטובר 2019


17/10/2019 - בייקון ישראל: קורס להשתלות ושיקום באמצעות שתלים קצרים
חברת בייקון ישראל מזמינה את הרופאים העוסקים בהשתלות ושיקום על גבי שתלים לקורס חד יומי ייחודי לצורך הקניית ידע בהשתלה ושיקום באמצעות שתלים באורך של 5-6 מ"מ. 
הקורס  נפתח ב-17 באוקטובר 2019. 
חברת בייקון, הבינלאומית, מייצרת שתלים קצרים החל משנת 1985, עם אחוזי הצלחה שאינם נופלים מאלו של השתלים הארוכים. בעזרת שתלי בייקון תוכלו לבצע השתלות בלסת תחתונה אטרופית, עם 7 מ"מ עצם מעל התעלה, ללא ביצוע אוגמנטציה. בנוסף, ביכולתכם לבצע השתלות בלסת עליונה, ללא הרמת רצפת הסינוס, כאשר המרחק בין הרכס לרצפת הסינוס הוא של 4-5 מ"מ. תוכלו להעניק למטופליכם פתרון שיקומי במקרים קיצוניים ללא פרוצדורות כירורגיות מורכבות..
תכנית הקורס: • הכרת שתלי בייקון • תהליך ההשתלה והשיקום + דוגמאות • Hands On 

עלות הקורס: 590 ₪ לא כולל מע"מ.
 הרוכשים ממוצרי בייקון יקבלו החזר מלא של דמי ההרשמה. 
מקום: "BICON - TRAINING CENTER" רח' יוסף לישנסקי 4 ראשון לציון, בניין "שבעת הכוכבים"
מארגנים: בייקון ישראל
מנחה/ים: ד"ר שמעון סלוק, ד"ר בועז קישון, ד"ר אמיל ליטבק, ד"ר האני רביע
פרטים והרשמה: חברת בייקון ישראל בע"מ טל': 03-5291848 , נייד 054-8104005 \ 054-2050357 \ 054-2050239 E-Mail: office@bicon.co.il
http://www.bicon.co.il30/10/2019 - ארגז כלים פרקטי לאנדודונטיה יומיומית
אנדודונטיה היא אחד התחומים הבסיסיים ברפואת שיניים, וקשורה לעבודתו היומית של כל רופא שיניים, ללא קשר לתחום התמחותו.
בקורס זה נרכוש כלים לשיפור המיומנות באבחנה אנדודונטית ובחירה של פתרונות נכונים ומתאימים למקרה. נערוך היכרות עם כלי אבחנה כגון ה-CBCT ונלמד על השלכותיו על הטיפול האנדודונטי השגרתי. נסקור תרופות וחומרי חבישה ואת אופן התאמתם למקרה הקליני, נלמד קביעת אורך עבודה מדויק באמצעות טכניקות שונות והרכבת סכר הגומי כחלק בלתי נפרד מהצלחת טיפול השורש.
הקורס כולל חלק עיוני וחלק מעשי, הכולל עבודה ותרגול מעשי של הפרוצדורות, וכן תרגול מעשי בפיענוח ובניית תכנית טיפול על בסיס צילום CBCT ותוכנת הדמייה בתחומי האנדו והכירורגיה הפריאפיקלית.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: דר' מיכאל סולומונוב, דר' ג'ו בן יצחק, דר' אולג לוינסון
פרטים והרשמה: 03-79796300/3

נובמבר 2019


1/11/2019 - קורס השתלות בסיסי באונ' ת"א בחסות דיבידנט שיווק MIS
מטרת הקורס: הכרת הבסיס הביולוגי והיישומים הקליניים בהשתלות דנטאליות, בסיום הקורס יחולק למשתתפים אישור השתתפות מטעם ביה"ס לרפואת שיניים, אוניברסיטת ת"א. נושאי הקורס: אנטומיה ויישומה בשתלים דנטאליים, הדמייה, אוסאואינטגרציה, ריפוי פצע בשתלים, שיקולים סיסטמיים, סטריליזציה וטיפול תרופתי, כירורגיה בסיסית לצורך השתלות דנטאליות, הכרת הערכה הכירורגית ושלבי העבודה, תכנון ברמת השתל הבודד אזור קדמי/אחורי, סיבוכים ופתרונם, הטיפול ברקמה הרכה. 3 סדנאות מעשיות על גבי מודל של המנדיבולה: סדנת תכנון המתלה וביצוע התפירה סדנת החדרת שתל בקוטר צר + שתל בקוטר סטנדרטי וביצוע התפירה סדנת עצם מועדי הקורס: ימי ו' בשעות 8:30-14:00 בתאריכים: 1/11, 8/11, 15/11, 22/11, 29/11 מרכזי הקורס: ד"ר ביתלתום אילן, ד"ר קהן אדריאן מרצי הקורס: ד"ר קהן אדריאן, ד"ר ביתלתום אילן, ד"ר כץ לזר עלות: 7800 ¤ + מע"מ חברי הר"ש יזכו ל-20% הנחה
מקום: ביה"ס לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב
מארגנים: דיבידנט, שיווק MIS
מנחה/ים: ד"ר קהן אדריאן, ד"ר ביתלתום אילן, ד"ר כץ לזר
פרטים והרשמה: 1800-244-666 או implants@divident.co.il


3/11/2019 - קורס שיקום ע"ג שתלים
קורס זה דן בתחום השיקום הפרותטי הנתמך על שתלים מן הבסיס, ונועד להכשיר את משתתפיו להבין וליישם את השיקולים השונים בבניית תכנית טיפול לשיקום נתמך-שתלים, להכיר את הפרוצדורות הפרותטיות השונות הכרוכות בשיקום ע"ג שתלים, כמו גם את החלקים הפרותטיים השונים.
הקורס מיועד לרופאים מתחילים ולרופאים מנוסים המעוניינים לשפר את המיומנות השיקומית.
הקורס משלב חומר תיאורטי לצד תרגול מעשי תחת הדרכה.
מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: ד:ר בני כרמון
פרטים והרשמה: 03-7979600


7/11/2019 - הכנס החצי שנתי של האיגוד הישראלי לשיקום הפה
הכנס החצי שנתי של האיגוד הישראלי לשיקום הפה, אשר יתקיים בתאריך 7 בנובמבר, 2019, יעסוק בטיפול שיקומי משולב בטיפול אורתודנטי
מקום: במלון דן פנורמה תל-אביב
מארגנים: האיגוד הישראלי לשיקום הפה
מנחה/ים: מרצים שונים
פרטים והרשמה:


7/11/2019 - מאלפא-ביו טכ. - קורס כירורגיה מתקדמת לרופאים במרכז הרפואי לגליל נהריה
הקורס יתקיים במרכז הרפואי לגליל, שני מפגשים בתאריכים 7.11.2019 ו 14.11.2019 (ימי חמישי). את הקורס ינחו פרופ' סאמר סרוג'י ו ד"ר פארס קבלאן מומחים ברפואת הפה והלסתות. למסיימים תוענק תעודת השתתפות מטעם אוניברסיטת בר-אילן. הקורס מיועד לרופאים מומחים בתחומי רפואת השיניים השונים ורופאי שיניים מנוסים בתחום ההשתלות הדנטליות המעוניינים להרחיב את הידע והיכולת בתחום הרמות סינוס מקסילרי . הקורס יכלול מבוא תיאורטי באנטומיה, פיזיולוגיה של הסינוס המקסילרי. ויקנה כלים מעשיים לביצוע הרמת הסינוס מרגע קבלת המטופל, תוכנית טיפול וביצוע. לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות למנהלי המכירות האזוריים, למרכז שירות הלקוחות בטלפון 03-9291000
מקום: במרכז הרפואי לגליל נהריה
מארגנים: אלפא-ביו טכ.
מנחה/ים: פרופ' סאמר סרוג'י ו ד"ר פארס קבלאן
פרטים והרשמה: לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות למנהלי המכירות האזוריים, למרכז שירות הלקוחות בטלפון 03-9291000 ובלינק
https://alpha-bio.net/il/news-events/events/advanced-nahariya-7-1-2019/


13/11/2019 - תותבות שלמות -קורס קליני
השליטה באמנות הבסיס של הכנת תותבות שלמות דורשת לא רק הבנה של התיאוריה, אלא במידה רבה היבטים המתאפשרים רק במהלך הטיפול במתרפא מחוסר שיניים - כולל תקשורת עם המתרפא והבנת הדרישות האסתטיות שלו, התאמת התותבות לסגר שלו באופן סטטי ובתנועות לעיסה, מעקב לאחר מסירת התותבות וטיפול בנקודות לחץ, ועוד. הדרישה לתותבות שלמות, הקיימת לא רק במתרפאים מחוסרי שיניים או בעלי תמיכת שתלים מוגבלת, אלא גם כחלק מטיפולים מורכבים של שתלים או כפתרון זמני או קבוע למקרים של כישלון שתלים, מחייבת שימוש בטכניקות שונות מטיפולים אחרים בשיקום הפה.
קורס זה, בן 6 מפגשים, כולל הרצאות תיאורטיות, סמינרים וניתוחי מקרים, התנסות מעבדתית, ומעל לכל - התנסות קלינית על מתרפאים מחוסרי שיניים, בטיפול מלא, החל מתיאום הציפיות וכלה במסירת התותבות ומעקב אחר הסתגלות המתרפא.
הקורס יציג את תחום השיקום באמצעות תותבות שלמות תוך סקירת מגוון תחומים: פסיכולוגיה, רקמות רכות וקשות בפה, אסתטיקה, ייצוב סגר, מפרקי הלסת, מעקב ותיקון, ועוד. הקורס ייתן למשתתפיו כלים לביצוע תותבות שלמות ברמה גבוהה ובאחוזי הצלחה גבוהים.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: דר אילן גלבוע
פרטים והרשמה: 03-7979600/3


13/11/2019 - קורס כירורגיה זעירה
קורס זה נועד להעניק ידע ולשפר את המיומנויות של רופא השיניים הכללי בכירורגיה כללית בסיסית:
סקירת אנטומיית חלל הפה, אפשרויות אילחוש מקומי בלסת עליונה ותחתונה, עקירות רגילות ומורכבות, עקירת שיני בינה (חשופה או כלואה), הארכת כותרת, טיפול והוראות לאחר עקירות, סוגי תפרים ושיטות תפירה, הרמת מתלה, שמירת מכתשית, מילוי ובניית עצם, סקירת חומרי מילוי, ממברנות ועצם, הערכה רדיולוגית של צילומים ועוד.
הקורס כולל חלק עיוני ותרגול מעשי.
התרגול המעשי יתבצע על ראשי כבשים ועל מודלים ייחודיים.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: פרופ' אלי רביב (קנדה), ד"ר נעמה סאמט (מומחית בכירורגיית פה ולסת).
פרטים והרשמה: 03-7979600/3


17/11/2019 - "עבודת שורשים" - מטיפול השורש ועד איטום מלא של התעלה
סדנת "עבודת שורשים" מתמקדת ביישום המעשי של עקרונות האנדודונטיה המודרנית. נדון במטרות העיקריות בביצוע טיפול שורש ראשוני ונלמד על מכשור רוטטורי עדכני. נבין ונתרגל טיפול שורש מלא, מפתיחת התעלה, לניקוי ועד לאיטום תלת-ממדי. הסדנה כוללת הרצאה והתנסות מעשית בכל אחד משלבי הביצוע במעבדת פנטום מתקדמת.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: דר' ג'ו בן יצחק
פרטים והרשמה: 03-7979600/3


18/11/2019 - שתלים למתחילים
שתלים דנטליים מהווים אלטרנטיבה טיפולית הכרחית, המספקת פתרון תפקודי ואסתטי למקרים של אבדן שיניים, מחסור שיניים, טיפול אורתודונטי כירורגי ועוד.
ביצוע שתלים דנטליים אינו חלק אינטגרלי מלימודי רפואת השיניים כיום, אלא רק בהתמחויות מסוימות, ולכן רופאים המעוניינים לבצע שתלים נדרשים לרכוש מידע תיאורטי וקליני, להתנסות ולתרגל בסביבה תומכת ולרכוש ניסיון שיאפשר להם לבצע פרוצדורות כירורגיות אלו באופן בטוח, מוצלח וניתן לחיזוי. לשם כך יש להסתמך על שיטת לימוד מסודרת, מדריכים מנוסים וטכניקת לימוד ותרגול המאפשרת לחקות את המצב הטבעי במידת האפשר, כדי להכיר את המבנים האנטומיים ולהתנסות באופן המדמה את ההתרחשות במרפאת השיניים ככל האפשר.
קורס זה, המתקיים כבר מספר שנים ומתעדכן משנה לשנה, מיועד לרופאי שיניים המעוניינים לרכוש ידע תיאורטי ומעשי בתחום ההשתלות וליישם מיידית בעבודתם העצמאית במרפאה.
משתתפי הקורס ייחשפו לחידושים האחרונים בתחום, ילמדו את התיאוריה המבוססת על מחקרים קליניים ויקבלו את הכלים הנכונים לבחירת המקרה, שיטות האבחון ופרוטוקול הביצוע.
בסיום הקורס יוכלו משתתפיו לבצע באופן עצמאי את תהליך ההשתלה במלואו החל משלב התכנון ועד הביצוע בפועל.
הקורס, במתכונת יחידה במינה בישראל, משלב בתוכו הרצאות עיוניות ועבודה מעשית על ראשים (Cadavers) המאפשרת לחדד את הטכניקה הכירורגית של המשתתפים בתנאים הקרובים ביותר למציאות.
כל משתתף יתרגל ביצוע השתלות בלסת עליונה ותחתונה. יושם דגש מיוחד על בחירת הכלים והחומרים הנכונים לביצוע השתלה מוצלחת.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: פרופ' אלי רביב
פרטים והרשמה: 03-7979600/3


20/11/2019 עד 23/11/2019 - קורס בייקון ברומא להעשרת הידע בהליכי השתלות ושיקום בטכנולוגיה של בייקון
מטרת הקורס הינה העשרת הידע בהליכי השתלות ושיקום בטכנולוגיה של בייקון

במסגרת ההרצאות של הקורס תינתן סקירה קלינית ודידקטית מקיפה בנושא שתלים ושיקום, תוך כדי צפייה ב- Life surgery. הקורס יעניק לרופאים הבנה מעמיקה על עבודה עם מוצרי בייקון, מוצרים אשר מספקים פתרון למניעת פרוצדורות כירורגיות מורכבות באופן מקצועי, חדשני, פשוט וחסכוני. בסיום הקורס יוענקו תעודות למשתתפים.
כחלק מתוכנית הקורס יוצגו לרופאים שתי שיטות חדשניות בשיקום:
1. בניית כתר בודד IAC ישירות על המבנה ללא דבק , ברגים וחרסינה.
2. בניית גשרים מחומר חדשני בשם Trinia- גשר קל וחזק יותר מחרסינה ללא צורך במתכת.

אתר בייקון – www.bicon.co.il כנסו לקורסים .

מקום: רומא, איטליה
מארגנים: בייקון ישראל
פרטים והרשמה: להרשמה :משרד : 03-5291848 , נייד 054-8104005 \ 054-2050357office@bicon.co.il


24/11/2019 - האנדודונטיה של העתיד
הדרישות הבסיסיות של טיפולי השורש - עיצוב מכאני של התעלות, ניקוי וחיטוי, תוך שימור חומר שן בריא - ידועות כבר שנים רבות.
עם זאת, קיימות מגבלות רבות המפריעות לנו ליישם דרישות אלו כדי לשפר את אחוזי ההצלחה של טיפולי השורש - החל מהיכרות עם אנטומיית תעלות השורש, המשך במגבלות של המכשור המקובל להכנת תעלות השורש (חוסר אפשרות להתאמה אנטומית, דחיסת debris לאזורים בלתי ניתנים לגישה, הסרה רבה של דנטין בריא, סיכונים בטיחותיים לשבירת מכשירים ולהסטת ציר התעלה) וכלה במגבלות של הטכניקות השונות לניקוי וחיטוי תעלות השורש.
סדנה מעשית זו תדון בנושאים אלו, ותציע פתרונות חדשניים לביצוע טיפול שורש באופן המאפשר לשפר את הצלחת טיפולי השורש, באמצעות שימור דנטין בריא, שיפור רמת החיטוי והשגת רמת בטיחות גבוהה יותר בטיפול.
הסדנה כוללת סקירה תיאורטית, דיון אינטראקטיבי ותרגול מעשי על שיניים עקורות.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: דר אלון סמית
פרטים והרשמה: 03-7979600/3


27/11/2019 - קורס מקיף באנדודונטיה
אנדודונטיה היא המדע והפרקטיקה של שימור השיניים הטבעיות, גם לאחר שנפגעו (מעששת, טראומה וכיוב').
בקורס המקיף באנדודונטיה, בן 7 מפגשים של יום מלא, נעמיק על כל אחד מהשלבים וההיבטים של טיפול שורש מודרני. קורס זה נועד לתמצת את ההיבטים העיקריים בעבודת האנדודונט, כדי לאפשר לרופא השיניים הכללי להעמיק בתחום האנדודונטי, להבין את התהליכים והכלים הכרוכים בטיפול, וליישם בקליניקה כדי לשפר את אופן ביצוע טיפולי השורש ואת סיכויי הצלחת הטיפול.
נדון באטיולוגיה, אבחנה ואנמנזה, נבין את אנטומיית תעלות השורש והתהליכים הנדרשים להצלחת הטיפול. נדון בהתאמת המכשור האנדודונטי למקרה, טכניקות ניקוי, חיטוי ושפעול.
נעסוק במנועים אנדודונטיים, פוצרי וכלי עזר להכנת תעלות השורש, באיטום תלת-ממדי של קומפלקס תעלות השורש בטכניקות שונות, ובטיפולי שורש חוזרים.
הקורס כולל חלק עיוני וסקירת ספרות מדעית עדכנית רלוונטית, הדגמות של המרצה ותרגול מעשי תחת מיקרוסקופים קליניים במעבדת פנטום מתקדמת. 
הקורס כולל 3 מודולים עיקריים: מכשור באנדודונטיה מודרנית; שיטום איטום; חידושי טיפולי שורש. 

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: דר' מיכאל סולומונוב
פרטים והרשמה: 03-7979600/3


28/11/2019 - בייקון ישראל: קורס להשתלות ושיקום באמצעות שתלים קצרים
חברת בייקון ישראל מזמינה את הרופאים העוסקים בהשתלות ושיקום על גבי שתלים לקורס חד יומי ייחודי לצורך הקניית ידע בהשתלה ושיקום באמצעות שתלים באורך של 5-6 מ"מ.
 הקורס נפתח ב-28 בנובמבר 2019.
 חברת בייקון, הבינלאומית, מייצרת שתלים קצרים החל משנת 1985, עם אחוזי הצלחה שאינם נופלים מאלו של השתלים הארוכים. בעזרת שתלי בייקון תוכלו לבצע השתלות בלסת תחתונה אטרופית, עם 7 מ"מ עצם מעל התעלה, ללא ביצוע אוגמנטציה. בנוסף, ביכולתכם לבצע השתלות בלסת עליונה, ללא הרמת רצפת הסינוס, כאשר המרחק בין הרכס לרצפת הסינוס הוא של 4-5 מ"מ. תוכלו להעניק למטופליכם פתרון שיקומי במקרים קיצוניים ללא פרוצדורות כירורגיות מורכבות. 
הקורס מתקיים בין השעות 09:30-14:30
 
תכנית הקורס: • הכרת שתלי בייקון • תהליך ההשתלה והשיקום + דוגמאות • Hands On

עלות הקורס: 590 ₪ לא כולל מע"מ.
הרוכשים ממוצרי בייקון יקבלו החזר מלא של דמי ההרשמה.
למידע נוסף
מקום: "BICON - TRAINING CENTER" רח' יוסף לישנסקי 4 ראשון לציון, בניין "שבעת הכוכבים"
מארגנים: בייקון ישראל
מנחה/ים: ד"ר שמעון סלוק, ד"ר בועז קישון, ד"ר אמיל ליטבק, ד"ר האני רביע
פרטים והרשמה: חברת בייקון ישראל בע"מ טל': 03-5291848 , נייד 054-8104005 \ 054-2050357 \ 054-2050239 E-Mail: office@bicon.co.il
http://www.bicon.co.il
דצמבר 2019


13/12/2019 - אסתטיקה של הפנים
עיצוב החיוך אינו מוגבל רק לטיפול בשיניים וברקמות הרכות בחלל הפה, ודורש גם התמודדות עם אתגרים אסתטיים בפנים וסביב הפה.
הקורס באסתטיקה של הפנים הוא קורס מולטידיסיפלינרי, המועבר ע"י מומחים בינ"ל בתחום רפואת העור ובתחום שיקום הפה, וכולל ידע נרחב מתחומי הדרמטולוגיה, דרמופתולוגיה, כירורגיה פלסטית ועוד.
במהלך קורס ייחודי זה, העבודה וההתנסות המעשית יהיו על ראשים (Cadavers), לשם רכישת מיומנות ובטחון ביישום הקליני. חלקו השני של הקורס יכלול הדגמה של המדריכים על מתרפאים חיים.
הרופאים המשתתפים בקורס ילמדו ויבצעו שיטות טיפול שונות להצערת עור הפנים, כולל טכנולוגיות חדישות מתחום האנטי-אייג'ינג
המשתתפים בקורס מוזמנים לבצע את ההתנסות הראשונה על מתרפאים בקליניקה ותיקה בתחום, ולהמשיך להתייעץ עם המדריכים גם בתקופה שלאחר הקורס, עד לרכישת בטחון, ניסיון ויכולת גבוהה.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: פרופ אלי רביב (קנדה) , ד"ר מוניקה אלמן , ד"ר מילי רביב
פרטים והרשמה: 03-7979600/3


19/12/2019 - היבטים אורתודונטיים בעבודת רופ"ש לילדים
קורס זה מציג ודן במגוון ההיבטים האורתודונטיים הרלוונטיים לרופא השיניים הכללי המטפל בילדים - היבטים של התפתחות וגדילה, הפרעות סגר, התפתחות בעיות אורתודונטיות מוקדמות, טיפול בהרגלים מזיקים, שמירת מקום במצב של חסר שיניים, ועוד.
הקורס דן בנושאים אלו הן מההיבטים התיאורטיים והן בהשלכות המעשיות הקליניות של התחומים השונים, וכיצד אופן הטיפול בילדים נגזר מכך.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: דר יואב שפינקו
פרטים והרשמה: 03-7979600/3


25/12/2019 - אורתודונטיה טרום-שיקומית
האם אתם משלבים אורתודונטיה טרום-שיקומית בתכנית הטיפול השיקומית שלכם? מה השליטה שלכם בפרוצדורות כמו הבקעה מאולצת, הזקפת שיניים, הדרכת רקמה רכה באמצעים אורתודונטיים? קורס זה נועד להקנות ידע תיאורטי ומעשי לביצוע פרוצדורות אורתודונטיות קצרות טרום שיקומיות Pre-Prosthetic Minor Tooth Movement. הקורס כולל שני מפגשים, ובהם הרצאות פרונטאליות וסדנאות מעשיות על מודלים ייעודיים. הקורס מיועד לרופאי שיניים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום האורתודונטיה, כולל רופאים מנוסים ומומחים לשיקום.

מקום: קויפמן 4 ת"א
מארגנים: מרכז ההשתלמויות IDS
מנחה/ים: ד"ר יואב מזור
פרטים והרשמה: 03-7979600


30/12/2019 - בייקון ישראל: קורס להשתלות ושיקום באמצעות שתלים קצרים
חברת בייקון ישראל מזמינה את הרופאים העוסקים בהשתלות ושיקום על גבי שתלים לקורס חד יומי ייחודי לצורך הקניית ידע בהשתלה ושיקום באמצעות שתלים באורך של 5-6 מ"מ. 
הקורס נפתח ב-30 בדצמבר 2019. 
חברת בייקון, הבינלאומית, מייצרת שתלים קצרים החל משנת 1985, עם אחוזי הצלחה שאינם נופלים מאלו של השתלים הארוכים. בעזרת שתלי בייקון תוכלו לבצע השתלות בלסת תחתונה אטרופית, עם 7 מ"מ עצם מעל התעלה, ללא ביצוע אוגמנטציה. בנוסף, ביכולתכם לבצע השתלות בלסת עליונה, ללא הרמת רצפת הסינוס, כאשר המרחק בין הרכס לרצפת הסינוס הוא של 4-5 מ"מ. תוכלו להעניק למטופליכם פתרון שיקומי במקרים קיצוניים ללא פרוצדורות כירורגיות מורכבות. 
הקורס מתקיים בין השעות 09:30-14:30
תכנית הקורס: • הכרת שתלי בייקון • תהליך ההשתלה והשיקום + דוגמאות • Hands On

עלות הקורס: 590 ₪ לא כולל מע"מ.
הרוכשים ממוצרי בייקון יקבלו החזר מלא של דמי ההרשמה.
למיידע נוסף
מקום: "BICON - TRAINING CENTER" רח' יוסף לישנסקי 4 ראשון לציון, בניין "שבעת הכוכבים"
מארגנים: בייקון ישראל
מנחה/ים: ד"ר שמעון סלוק, ד"ר בועז קישון, ד"ר אמיל ליטבק, ד"ר האני רביע
פרטים והרשמה: חברת בייקון ישראל בע"מ טל': 03-5291848 , נייד 054-8104005 \ 054-2050357 \ 054-2050239 E-Mail: office@bicon.co.il
http://www.bicon.co.il