מיקרו-מגה מציגה: המנוע שמשאיר את כולם מאחור! מנוע אנדודונטי מתקדם ומד אורך אלקטרוני גרפי, ביחד עם פוצרים רוטטוריים מהדור האחרון, בעסקת חבילה מדהימה!

מנוע אנדודונטי אלחוטי נטען – Dual Move: המתאים לכל סוגי הפוצרים הרוטטוריים והרסיפרוקליים. מגוון תוכניות ומצבים, לשליטה במהירות ובמומנט הסיבוב, לעבודה יעילה ובטיחותית.

מד אורך אלקטרוני נטען מדויק – Dual Pex: עם מסך צבעוני, המאפשר גם עבודה עצמאית וגם שילוב עם Dual Move, לאיכון חוד השורש במהלך העבודה ולעצירת המנוע עם ההגעה להיצרות החודית.

הפוצרים המתקדמים ביותר – OneCurve מבית Micro-Mega: עם טיפול חום ייחודי המאפשר כיפוף מחוץ לתעלה וגמישות מפתיעה, המונעת סיכונים בטיחותיים ומאפשרת הכנת התעלה בפוצר יחיד.

 

ועכשיו מבצע משתלם במיוחד: בקניית מנוע אנדודונטי Dual Move + מד אורך אלקטרוני Dual Pex במחיר של 3,950 ₪ בלבד! – מקבלים 10 מארזי פוצרים OneCurve (5 פוצרים למארז) בשווי כולל של 2500 ₪ !!

הכמות מוגבלת, הזמינו עכשיו!

לפרטים והזמנות: איתן 054-2565357.

וכדי שלא תחששו לקפוץ למים הכנו לגם גם סדנה ייעודית – "עבודת שורשים" – מטיפול השורש ועד איטום מלא של התעלה. הסדנה בהדרכת ד"ר ג'ו בן יצחק מתמקדת ביישום המעשי של עקרונות האנדודונטיה המודרנית.

נדון במטרות העיקריות בביצוע טיפול שורש ראשוני ונלמד על מכשור רוטטורי עדכני. נבין ונתרגל טיפול שורש מלא, מפתיחת התעלה, לניקוי ועד לאיטום תלת-ממדי.

הסדנה כוללת הרצאה והתנסות מעשית בכל אחד משלבי הביצוע במעבדת פנטום מתקדמת.

למועדי הסדנה, פרטים והרשמה, התקשרו: 03-7979600/603.

לעמוד המוצר של Dual Move באתר אוסדה: https://osada.co.il/מוצרים/dual-move

לעמוד המוצר של Dual Pex באתר אוסדה: https://osada.co.il//מוצרים/dual-pex

לעמוד המוצר של OneCurve באתר אוסדה: https://osada.co.il//מוצרים/פוצר-רוטטורי-onecurve

לעמוד מבצעי פתיחת 2022 באוסדה: https://osada.co.il//מבצעים