מחיר שלכם במקום 2,990 ₪ רק 1,990 ₪ בלבד!

כפי שאנו כבר יודעים, הווירוס אינו בעל חיים ו/או מהווה סוג של חיות ( Vitality) כפי שאנו מכירים. בעוד שעולם החי צורך אנרגיה כדי לחיות כדוגמת אוכל או דם בכדי להפיק אנרגיה, הווירוס יוצא מן הכלל ולמעשה מהווה גוף שאינו חי אלא סוג של "דיסקט" המכיל "בנק נתונים" שיתקיימו רק בתנאי שלווירוס תהיה אפשרות להסעה (טרמפ) על ידי צורת חיים קיימת ( חיידקי הרוק או המים למשל), הגעה ליעד והתמקמות ברקמה המיועדת, במקרה הנדון של ה Covid-19 אלו הן בעיקר חמשת אונות הריאה.
משמע שהדרך הבטוחה והמהירה לכניסה לאונות הריאה הנה הגעה לרקמת האף וגרוע מכך, לרקמות הפה המהווה חלל פתוח ומדמם, ולמעשה הדרך הקצרה ביותר להגעה לתחנת היעד- אונות הריאה.

מדוע חשוב כל כך, לציין זאת במאמר המיועד לכם הניצבים מול פיות פעורים
של הפציינטים ?

לפני כחצי שנה גילו חוקרים נגיפי Corvid-19 במי שפכים בדרום אפריקה, העולם הרים גבה והתייחס אל החדשות כ"גימיק תקשורתי" אך בפרק זמן קצר חוקרים גילו את ה Corvid-19 במי שפכים בהולנד ולאחרונה גם בישראל, כך שעם העובדה העצובה הזאת לא ניתן לחלוק ולהניחה בצד. כל פעולה המתבצעת בפיו של הפציינט נחשבת לפעולה "כירורגית" וחושפת הן את הפציינט והן את הצוות המטפל להדבקות בנגיף Corvid-19, המגיע מהמים ובעיקר מהיוניט ! על פניו נשמע הזוי, אך מי הרשת בפועל שוכבים בצנרת מים מזוהמת עשירה באבנית המהווים מרבצי חיידקים, וגרוע מכך הנם המים השוכבים ביוניט בלילה, סופי שבוע, חגים וכד'. אנו יודעים שחיידקים מתחלקים החל מ-20 דקות, משמע שתוך פרק זמן קצר קיימים מרבצי חיידקים.

מדוע לא נשים יחידת טיהור בקטריאלית למים ובזה נסיים את הפרשה ?
יחידת טיהור מיקרוביאלית תקנית מקבלת תקן ישראלי במידה וקיימת הורדה של רמת החיידקים לפחות מ-5,000 חיידקים ל-1 מיליליטר! ומכאן קיימות שלוש שאלות מתבקשות לאחריות המשפטית של הרופא ובעל המרפאה:
1) 5,000 חיידקים זה מספיק חיידקים ווירוס Corvid-19 כדי להדביק ו/או להדבק
2) 5,000 חיידקים נבדקו במעבדה למשך שבוע בלבד, ומה קורה אחרי חודש?
3) והחשוב מכול: ברגע שאתם כבעלי מרפאות טיפלתם במי רשת המגיעים מהמדינה, האחריות על איכות המים חלה על המדינה, מכאן שבמידה והתערבת פיזית בסינון המים בעזרת פחם פעיל, אמנם המים טעימים יותר ללא טעמי/ריחות של כלור, אך הם עשירים בחיידקים והאחריות המשפטית לצערי חלה עליכם.

אז מה עושים גם כדי לא להדביק/להדבק ב- Corvid-19 וגם לא להיחשף
לתביעה משפטית ?

אני ממליץ להצטייד במד סיטורציה ( מד חמצן מומס) שעולה שקלים בודדים ונכרך על האצבע בקלות, ותוך מספר שניות נותן תוצאה מדויקת המאפשרת לקבוע את מצבו של הפציינט טרם הבדיקה ואני אף מציע לרשום הערך המתקבל בטופס מדידת החום של הפציינט.
להלן טבלת הערכים :
95-100% תקין
90-94% מסוכן, להודיע לפציינט שילך להיבדק
90% ומטה להזמין אמבולנס באופן בהול.
גם שמרנו על בריאותינו, גם הענקנו שירות אחראי מציל חיים וגם יידענו את הפציינט שיערך זאת, ובעיקר לא סגרנו את המרפאה ונכנסנו לסגר של שבוע.

מה הפתרון הטוב ביותר לשמירת בריאות הצוות המטפל, בריאות הפציינטים ובריאות היוניט ?
הפתרון הטוב ביותר שאנו מכירים הנו מכשיר ה-HP
• מכשיר המטפל בכל מי המרפאה ללא פירוק צנרת, כל שצריך זה צינור מים מכל סוג שהוא ושקע חשמלי ומתקינים עצמאית תוך 3 שניות בלבד!
• מטפל באבנית בצנרת וביוניט כך שלא ייתקע וישבית את העבודה
• מנקה אבנית ומושבות חיידקים קיימות בצנרת וביוניט
• שומרים גם על בריאות הצוות הטיפולי, פציינטים ועל בריאות היוניט.
• Money Back Guarantee – אחריות לשנה ואפשרות להחזר המכשיר וקבלת כל הכסף חזרה.

אז אם הכול טוב, תזמינו כבר היום במחיר מבצע חסר תקדים! 1-700-70-6116
לינק לעמוד המוצר באתר- 

מחיר שלכם במקום 2,990 ₪  רק 1,990 ₪ בלבד!
המחיר כולל מע"מ ומשלוח, שנת אחריות ושנת זכות החזרת המוצר